O nas

Zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą platformę MyInvests

Hero image

Zarząd

Artur Granicki photo

Artur Granicki

CEO

Ekspert w dziedzinie prawa rynku kapitałowego i nowych technologii z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach kierowniczych w instytucjach finansowych, renomowanych kancelariach prawnych oraz w Komisji Nadzoru Finansowego, m.in. jako założyciel i pierwszy Dyrektor Departamentu Fintech. Uczestniczył w projektach finansowania na łączną kwotę kilkunastu miliardów euro, w tym kilkudziesięciu projektach venture capital oraz finansowania na rynku publicznym. Od 2013 roku radca prawny.

Mateusz Marcinkiewicz photo

Mateusz Marcinkiewicz

CFO

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania aktywami i inwestycji, w tym w pracy w domu maklerskim, towarzystwie funduszy inwestycyjnych, agencie firmy inwestycyjnej oraz funduszu VC. Inwestował również własne środki jako zarządzający funduszami inwestycyjnymi oraz Anioł Biznesu. Od wielu lat związany także z finansowaniem projektów dłużnych. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych nr 2362 oraz Doradcy Inwestycyjnego nr 453 wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Karola Sisask photo

Karola Sisask

CCO

Absolwentka Uniwersytetu w Tartu na wydziale prawa. Ekspertka w dziedzinie prawa finansowego, prawa umów oraz sporach prawnych. W latach 2016 – 2021 Członek Zarządu największego, niezależnego zarządzającego funduszami inwestycyjnymi Trigon Asset Management, gdzie odpowiadała za dział prawny i compliance.

Paulina Muirhead photo

Paulina Muirhead

CRO

Ekspertka w dziedzinie zarządzania ryzykiem, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Karierę rozpoczęła jako Manager ds. ryzyka w Vestor Dom Maklerski. Następnie objęła stanowisko Risk Manager w ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, gdzie pełniła kluczową rolę w identyfikowaniu, analizowaniu i minimalizowaniu ryzyka związanego z inwestycjami. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych ukończonych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Certyfikowani Doradcy NewConnect i Catalyst

Kamila Rzeszotarska photo

Kamila Rzeszotarska

Corporate Finance Director

Magister ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Od 2013 roku Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze realizacji projektów pozyskiwania finansowania w drodze emisji papierów wartościowych, w tym głównie emisji obligacji korporacyjnych oraz akcji, zdobywane m.in. w domu maklerskim oraz instytucji finansowej na stanowiskach eksperckich oraz managerskich.

Artur Granicki photo

Artur Granicki

Członek zarządu MyInvests Advisors

Magister prawa. W 2009 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie prawa rynków kapitałowych. Od 2013 roku radca prawny. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelariach prawnych i instytucjach finansowych, w tym na stanowiskach kierowniczych, m.in.: Dyrektor Departamentu Fintech w Komisji Nadzoru Finansowego. W 2023 roku uzyskał Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu Giełdy Papierów Wartościowych.

Business Development

Marika Brześciańska photo

Marika Brześciańska

Business Development Director

Dyrektor Sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Buduje i rozwija sieci partnerskie oraz zespoły sprzedaży. Wspiera człowieka w drodze do rozwoju, a firmy na drodze do sukcesu. Aktualnie buduje i nadzoruje nasz program partnerski.

PR i komunikacja

Arkadiusz Cegiełka photo

Arkadiusz Cegiełka

PR Director

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w public relations. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, PR finansowym oraz relacjach inwestorskich. Prowadził działania komunikacyjne dla firm z wielu sektorów gospodarki, w tym kilku spółek giełdowych. Współtworzył kampanię promocyjną w ramach przygotowań do debiutu na NewConnect oraz emisji crowdfundingowej. Współorganizował kongresy finansowe i projekty eventowe skierowane do przedsiębiorców.