Dla Inwestora

Jak inwestować?

Zobacz, że inwestowanie na platformie jest niezwykle proste.

Hero image

Inwestowanie to proces alokacji środków finansowych w projekt inwestycyjny w celu generowania zysków lub zwrotu z inwestycji w przyszłości. Model funkcjonowania platformy inwestycyjnej zakłada umożliwienie inwestorom zapoznanie się z ofertami startupów we wczesnej fazie rozwoju, podmiotów na etapie IPO oraz projektów dłużnych.

Startup

IPO

Projekty dłużne

Jak inwestować na platformie MyInvests?

Dbamy o to, aby inwestowanie na platformie MyInvests było nie tylko bezpieczne, ale również w pełni komfortowe. Dlatego możesz to robić zarówno za pomocą urządzenia stacjonarnego, jak i mobilnego.

Na początek zaloguj się do platformy (jeżeli nie masz jeszcze swojego konta - tutaj znajdziesz jasne instrukcje dotyczące rejestracji).

Następnie w sekcji Emisje sprawdź dostępne projekty, w które możesz zainwestować swoje środki. Do Twojej dyspozycji oddajemy projekty spółek we wczesnej fazie rozwoju oraz obligacje podmiotów z mocnymi zabezpieczeniami.

Jeśli zainteresuje Cię jakiś konkretny projekt - przejdź na jego stronę emisyjną, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Następnie podejmij decyzje “czy” oraz w jakim stopniu chcesz się zaangażować. Akcje oraz obligacje możesz kupować w przystępnych pakietach, które pozwolą Ci na dywersyfikowanie Twoich środków finansowych. Zakupione papiery wartościowe momentalnie znajdą się na Twoim Koncie Inwestora w sekcji Moje Inwestycje.

1. Zaloguj się

Po prostu kliknij tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta - założysz je tutaj.

2. Przeglądaj projekty

Sprawdź naszą ofertę inwestycyjną i wybierz najlepszą dla Ciebie.

3. Zweryfikuj projekt

Zapoznaj się dokładnie z ofertą przedstawioną na stronie emisyjnej.

4. Podejmij decyzję

Wybierz interesujący Cię pakiet inwestycyjny lub określ kwotę jaką chcesz zainwestować.

5. Zainwestuj

Przejdź do panelu płatności i opłać wartość wybranych instrumentów finansowych.

6. Zarządzaj inwestycjami

Obserwuj, co dzieje się w Twoich inwestycjach i odpowiednio reaguj. Sprawdź Po inwestycji.