O nas

Program Partnerski

Polecaj MyInvests i zarabiaj razem z nami.

Hero image

Wykorzystaj pełną funkcjonalność naszej platformy

Zapraszamy do Programu Partnerskiego MyInvests, gdzie każdy posiadacz Konta Inwestora otrzyma indywidualny panel z możliwością polecenia naszej platformy swoim znajomym i zachęcenia ich do korzystania z usług MyInvests. Wystarczy, że zaakceptujesz prosty regulamin w zakładce Program Partnerski.

W ramach panelu partnerskiego będziesz miał możliwość wysyłania swoim znajomym zaproszeń do założenia Konta Inwestora oraz powiadomień o najciekawszych, Twoim zdaniem, aktualnych działaniach platformy MyInvests. Tworząc własną sieć rekomendacji, otrzymasz w czasie rzeczywistym informacje o statusie swoich zaproszeń, wraz z podsumowaniem wszystkich aktywności i należną Tobie prowizją.

Partner otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne w postaci określonego procenta wynagrodzenia MyInvests otrzymanego od środków zainwestowanych w projekty na platformie MyInvests przez inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera.

Partner otrzymuje środki w ciągu 14 dni od końca miesiąca w którym zamknął się projekt.

Aktywuj swoją społeczność!

Pamiętaj, im większa liczba inwestorów korzystających z naszej platformy, tym większy zysk dla ciebie.

Partner

Korzyści

1 - 20 aktywnych kont Inwestorów

20% prowizji*

21 - 40 aktywnych kont Inwestorów

40% prowizji*

Partner VIP

Korzyści

40 i więcej aktywnych kont Inwestorów

co najmniej 250 000 euro lub ich równowartość w innej walucie, łącznych inwestycji Inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera

50% prowizji*

dostęp do indywidualnych korzyści (szkolenia, wydarzenia)

* Partner otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne w postaci określonego procenta przychodu MyInvests otrzymanego od środków zainwestowanych w projekty na platformie MyInvests przez inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera

Załóż Konto Inwestora

Załóż Konto Inwestora, aktywuj Program Partnerski i czekaj na start programu, który uruchomimy równocześnie z pierwszymi emisjami.

Załóż konto

Potrzebujesz więcej informacji na temat Programu Partnerskiego - napisz do nas na adres: partner@myinvests.eu

* Wybierz projekty inwestycyjne, którymi jesteś zainteresowany

* pole obowiązkowe

Dołącz do newslettera inwestycyjnego

Na Twoją skrzynkę e-mail trafią wyłącznie wartościowe treści — informacje odnośnie naszej platformy, bieżących projektów inwestycyjnych, jak również masa materiałów edukacyjnych i analiz rynkowych.