O nas

Program Partnerski

Polecaj MyInvests i zarabiaj razem z nami.

Hero image

Wykorzystaj pełną funkcjonalność naszej platformy

Zapraszamy do Programu Partnerskiego MyInvests, gdzie każdy posiadacz Konta Inwestora otrzyma indywidualny panel z możliwością polecenia naszej platformy swoim znajomym i zachęcenia ich do korzystania z usług MyInvests. Wystarczy, że zaakceptujesz prosty regulamin w zakładce Program Partnerski.

W ramach panelu partnerskiego będziesz miał możliwość wysyłania swoim znajomym zaproszeń do założenia Konta Inwestora oraz powiadomień o najciekawszych, Twoim zdaniem, aktualnych działaniach platformy MyInvests. Tworząc własną sieć rekomendacji, otrzymasz w czasie rzeczywistym informacje o statusie swoich zaproszeń, wraz z podsumowaniem wszystkich aktywności i należną Tobie prowizją.

Partner otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne w postaci określonego procenta wynagrodzenia MyInvests otrzymanego od środków zainwestowanych w projekty na platformie MyInvests przez inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera.

Partner otrzymuje środki w ciągu 14 dni od końca miesiąca w którym zamknął się projekt.

Aktywuj swoją społeczność!

Pamiętaj, im większa liczba inwestorów korzystających z naszej platformy, tym większy zysk dla ciebie.

Partner

1 - 20 aktywnych kont Inwestorów

od 500 000 PLN lub ich równowartość w innej walucie, łącznych inwestycji Inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera

20% prowizji*


21 - 40 aktywnych kont Inwestorów

od 500 000 PLN do 1 000 000 PLN lub ich równowartość w innej walucie, łącznych inwestycji Inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera

30% prowizji*

Partner VIP

41 i więcej aktywnych kont Inwestorów

powyżej 1 000 000 PLN lub jego równowartości w innej walucie, łącznych inwestycji Inwestorów zainteresowanych platformą przez Partnera

dostęp do indywidualnych korzyści (szkolenia, wydarzenia)

50% prowizji*

* Partner otrzymuje odpowiedzenie wynagrodzenie prowizyjne określone powyżej liczone od przychodu prowizyjnego otrzymanego przez MyInvests Europe OU (operatora platformy). Przychód prowizyjny MyInvests od którego nalicza się prowizja Partnera, liczony jest od środków wpłaconych przez inwestorów, których Partner zaprosił do platformy inwestycyjnej MyInvests.

Załóż Konto Inwestora

Załóż Konto Inwestora, aktywuj Program Partnerski i czekaj na start programu, który uruchomimy równocześnie z pierwszymi emisjami.

Załóż konto

Potrzebujesz więcej informacji na temat Programu Partnerskiego - napisz do nas na adres: partner@myinvests.eu