Usługi

Obrót wtórny

Miejsce obrotu Twoimi inwestycjami.

Hero image

Obrót Wtórny, czyli Tablica Ogłoszeń zrealizowanych projektów inwestycyjnych

W związku z Rozporządzeniem Europejskim o finansowaniu społecznościowym, platforma MyInvests wdroży system służący do obrotu wtórnego, w którym każdy użytkownik naszego systemu będzie miał możliwość ogłoszenia chęci zbycia swoich papierów wartościowych.

Niezależnie od tego, rozpoczęliśmy również procedurę ubiegania się o licencję na prowadzenie domu maklerskiego. Zyskując miano Domu Maklerskiego, otrzymamy możliwość świadczenia dodatkowych usług inwestycyjnych i finansowych, w tym pośrednictwa w transakcjach inwestycyjnych między inwestorami, a rynkiem publicznym. MyInvests stanie się wówczas platformą obrotu papierami wartościowymi, która umożliwi inwestorom kupno i sprzedaż - zarówno akcji, jak i obligacji.

Mechanizm "Obrotu Wtórnego" jest w fazie produkcji. Zgodnie z harmonogramem budowy platformy inwestycyjnej MyInvests udostępnienie Tablicy Ogłoszeń zaplanowano na 2024 rok.

Etap 1

2. kwartał 2024 r.

Tablica Ogłoszeń umożliwiająca handel instrumentami finansowymi Emitenta za pośrednictwem MyInvests

Etap 2

1. kwartał 2025 r.

W pełni funkcjonalny rynek obrotu wtórnego

Niemniej, nie chcąc trzymać Was w niepewności prezentujemy Wam widok graficzny dla Tabeli Ofert, który czeka na pierwsze emisje i prace deweloperskie.

Już wkrótce!

table