Dla Inwestora

Jak zostać inwestorem?

Kilka prostych kroków, by założyć Konto Inwestora.

Hero image

Inwestor to osoba lub instytucja, która angażuje swoje środki finansowe w celu zakupu aktywów lub udziałów w przedsiębiorstwach w nadziei na osiągnięcie zysków. Inwestor podejmuje decyzje inwestycyjne, analizuje projekty oraz zarządza swoim portfelem inwestycyjnym w celu maksymalizacji wartości inwestycji.

Na platformie MyInvests, inwestorzy mają możliwość zaangażowania własnych środków w startupy we wcześniej fazie rozwoju, podmioty na etapie IPO oraz projekty dłużne - obligacje.

Startup

IPO

Obligacje

Jak założyć Konto Inwestora na platformie?

W MyInvests dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników. Dlatego, zanim zaczniesz inwestować na platformie MyInvests, wykonaj kilka niezbędnych kroków.W pierwszej kolejności udaj się do rejestracji, gdzie podasz dane logowania oraz zdecydujesz, jak chcesz inwestować (jako inwestor indywidualny lub biznesowy).

Następnie aktywuj konto za pomocą odnośnika, który znajdziesz w wiadomości e-mail i przejdź do platformy, aby uzupełnić pozostałe informacje. Na ostatniej prostej poprosimy Cię o określenie Twojego doświadczenia inwestycyjnego. Możesz to zrobić od razu lub rozwiązać test sprawdzający, dzięki któremu będziesz inwestować w zgodzie z Twoimi predyspozycjami.

1. Przejdź do rejestracji

2. Wybierz typ konta

Dołącz jako inwestor indywidualny lub biznesowy.

3. Potwierdź

Zarejestruj sie i kliknij link aktywacyjny, przesłany na pocztę e-mail.

4. Uzupełnij informacje

Wprowadź dane osobowe niezbędne do rozpoczęcia inwestowania na platformie.

5. Zdefiniuj doświadczenie

Rozwiąż test, który pozwoli Ci inwestować zgodnie z Twoimi preferencjami.

6. Inwestuj

Przeglądaj projekty inwestycyjne, weryfikuj je i wybieraj według Twoich predyspozycji inwestorskich.